fb
Lokalita

Lokalita

Rezidenční projekt Byty Prokopka leží v samotném srdci Pardubic mezi nábřežím Labe a bývalým areálem na výrobu mlýnských strojů Prokopka, podle kterého dostal svůj název. Strategickým umístěním zjednodušuje cesty uvnitř města i za jeho hranice a vytváří prostor pro plnohodnotný život.

Více o lokalitě
Lokalita

Jedinečná dostupnost

Cesty do práce, do školy nebo na nákupy nebyly nikdy jednodušší. Poloha v srdci Pardubic totiž nabízí nespočet výhod spojených s dostupností veškerých služeb. Jen několik minut chůze zabere cesta do nákupního centra s širokou škálou obchodů. Pešky se také do 5 minut dostanete na autobusové a vlakové nádraží, odkud, například spojení s Prahou, zabere necelou hodinu. 

Lokalita

Nablízku přírodě

Navzdory centrálnímu umístění, přináší rezidence Prokopka výjimečný prostor pro odpočinek. Zelené parky spolu s blízkým nábřežím Labe dodávají zdejšímu bydlení opravdovou přidanou hodnotu. Ať už máte rádi běh, cyklistiku nebo preferujete klidnou procházku, v okolí najdete dokonalý prostor pro útěk z každodenní reality.

Lokalita

Místo pro život

V bezprostředním okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy. Pro aktivní trávení volného času dětí i dospělých jsou na dosah městská sportoviště, skatepark a cyklostezky pokračující po nábřeží Labe až pod Kunětickou horu. 

Máte zájem o byt, prohlídku či bližší informace?

image

Martin Slavík

realitní makléř

+420 604 505 514 info@bytyprokopka.cz